Kegel-Błażusiak producent Pokrowców Samochodowych

    Kegel-Błażusiak

to największy polski producent pokrowców samochodowych, plandek na samochód oraz akcesoriów samochodowych.

 

Historia pokrowców samochodowych Kegel-Błażusiak

Od 1979 roku firma intensywnie się rozwija i udoskonala swoje produkty, osiągając w tym zakresie wiele sukcesów. To właśnie firma Kegel-Błażusiak wprowadziła na polski rynek pokrowce typu koszulki, które okazały się prawdziwym hitem. Każdy chciał je mieć w swoim samochodzie!

Chociaż od tamtej pory na rynku pojawiło się wiele podróbek - oryginalne koszulki samochodowe Kegel-Błażusiak cechuje niezmienna, wysoka jakość, której trudno dorównać jest innym producentom.

Od czasu popularności koszulek wiele się zmieniło. Rozpoczęto produkcję pełnych pokrowców do samochodu. Przeprowadzono też pierwsze testy, zmierzające do opracowania specjalnego szwu, umożliwiającego produkcję pokrowców, które można byłoby bezpiecznie montować na fotelach samochodowych wyposażonych w poduszki powietrzne AirBag.

Ukoronowaniem tych działań było otrzymanie pierwszego w Polsce i jedynego wówczas certyfikatu bezpieczeństwa wydanego przez PIMOT – Przemysłowy Instytut Motoryzacji. Klienci docenili jakość pokrowców Kegel-Błażusiak oraz troskę firmy o ich bezpieczeństwo, nagradzając je przez kilka lat z rzędu prestiżową nagrodą złoty Laur Klienta w kategorii Pokrowce Samochodowe.

W 2012 roku wprowadzono dwie nowe serie pełnych, dopasowanych pokrowców samochodowych, a w ramach stale rozwijanej i udoskonalanej konstrukcji firma wprowadza na rynek kilkanaście nowych wzorów pokrowców rocznie. Od 2014 roku proces produkcji tych pokrowców poddany został certyfikacji międzynarodowej instytucji TÜV Rheinland.

Certyfikat T+M jest całościowym certyfikatem, potwierdzającym jakość i bezpieczeństwo pokrowców. Potwierdza on, że pokrowce mogą być bezpiecznie użytkowane na fotelach z bocznymi poduszkami powietrznymi i są wykonane z materiałów trudnopalnych. Warto zaznaczyć, że firma Kegel-Błażusiak uzyskała certyfikat TÜV na produkowane pokrowce jako pierwsza i jedyna Polsce.

Ciągłe starania o wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów oraz coroczne zwycięstwa w konkursie Laur Klienta zaowocowały przyznaniem w 2014 roku prestiżowego wyróżnienia Lider Dekady 2004-2014 dla firmy Kegel-Błażusiak.

 

W ofercie firmy znajdują się między innymi:

  • Pokrowce samochodowe pełne oraz koszulki do samochodów osobowych i dostawczych.
  • Pokrowce na samochody (plandeki samochodowe)na samochody o nadwoziach typu: hatchback, kombi, sedan, coupe, mini VAN oraz SUV off-road. Plandeki doskonale sprawdzają się do zabezpieczenia starych, zabytkowych samochodów.
  • Osłony przeciwszronowe zarówno na przednie jak i boczne szyby samochodowe.
  • Przydatne i funkcjonalne akcesoria samochodowe, w tym między innymi: wieszaki samochodowe, pokrowce na kierownice, maty podwyższające i do bagażnika, poduszki podróżne, ochraniacze i organizery oraz pokrowce do przewozu zwierząt.
  • Pokrowce ochronne dla mechaników samochodowych, w tym: pokrowce na fotele, błotniki i przód samochodu oraz dywaniki ochronne.
  • Gumowe i tekstylne dywaniki samochodowe.

 

Sklep fabryczny

Przy głównej siedzibie firmy, w Nowym Targu przy ulicy Składowej 26, uruchomiony został Sklep Przyfabryczny Kegel-Błażusiak. Sklep prowadzony jest przez Przedsiębiorstwo Fryda – długoletniego Partnera Handlowego Kegel-Błażusiak.

Dobra lokalizacja oraz duży parking dla Klientów sprawiają, że można tutaj zrobić wygodne zakupy, przymierzyć pokrowce samochodowe oraz zapoznać się z całym dostępnym asortymentem firmy Kegel-Błażusiak.


Zapraszamy na zakupy!


Salon Firmowy Kegel-Błażusiak
ul. Składowa 26
34-400 Nowy Targ

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl